درباره ما

درباره

درباره شرکت ما

بناراد بریس کیان

BRB KIAN

طراحی ساختمانهای لرزه تاب طی سالهای اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و برخورد سنتی با طراحی ساختمانهای مبتنی بر تامین سختی و مقاومت کافی جای خود را به برخوردمدرن که جذب و اتلاف انرژی در آن نقش تعیین کننده دارد ٰداده است .
تیم کاری شرکت بناراد بریس کیان با نام اختصاری BRB KIAN از سال 1393 با تلاش بسیار کار بررسی و تحقیق جهت بومی سازی دانش طراحی و تولید مهاربند‌های کمانش تاب را آغاز نمود و پس از اتمام تحقیقات خود در داخل و خارج کشور و آزمایش چندین نمونه در مجهزترین آزمایشگاه کشور(آزمایشگاه سازه مرکز تحقیقات راه مسکن و شهر سازی ) مفتخر است در سال 1395 که مزین به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل شده بود تجاری سازی محصول یاد شده را به انجام رساند. از بارزترین دستاوردهای ما اخذ نظریه فنی ، تاییدیه و نظارت مستقیم مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی بر طراحی و ساخت مهاربندهای تولیدی شرکت ما و اجرای اولین پروژه در ایران با سیستم باربر جانبی مهاربند کمانش تاب در سال 1396  و در ادامه اجرای 30 پروژه مسکونی و آموزشی  و تولید بیش از 1000 قطعه مهاربند می‌باشد. همچنین در این راستا کارشناسان brb kian با همکاری بخش سازه مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی ضمن دریافت تاییدیه فنی و الزامات طراحی (که در سایت و بخش اخبار و مقالات نیز درج شده است )  تدوین آئین نامه داخلی طراحی و ساخت این مهاربندها را به اتمام رسانده که ان شاالله در آینده ای نزدیک این آیین نامه با درج نام این شرکت چاپ و در دسترس علاقمندان و کارشناسان قرار خواهد گرفت .
امید است با توکل به خدا و یاری حضرت ولی عصر (عج) و توجه و همکاری مسؤلین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سال 1401 شاهد تحولی شگرف در ساخت و ساز کشور عزیزمان ایران باشیم.

محاسبه و طراحی سازه با انواع سیستم های باربر جانبی

اطلاعات بیشتر

طراحی ،ساخت و نصب مهاربند کمانش تاب با انواع اتصالات

اطلاعات بیشتر

اجرای اسکلت فولادی

اطلاعات بیشتر

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

8+سال تجربه
8+کارشناس مجرب
28+پروژه انجام شده
8+پروژه در حال ساخت